Sprzęt

Nasze Gabinety wyposażone są w sprzęt fińskiej firmy PLANMECA produkującej najnowocześniejszą i najbezpieczniejszą aparaturę stomatologiczną na świecie.

Pracujemy na aparatach PROMAX 2D S3 z przystawką do cefalometrii oraz na aparatach punktowych, analogowych również wyprodukowanych przez firmę PLANMECA.

Więcej o PROMAX 2D S3

Cały sprzęt i wykorzystywane materiały diagnostyczne posiadają wymagane w Polsce świadectwa jakości i zostały dopuszczone prawnie na rynek polski, co zostało potwierdzone Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Wdrożyliśmy obowiązujący System Zapewnienia Jakości w Radiologii. Każde zdjęcie RTG przechodzi kontrolę jakości i jest sprawdzane pod kątem prawidłowego wykonania technicznego przez doświadczonych elektroradiologów, posiadających niezbędne wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia w zakresie ochrony radiologicznej Pacjenta. Oferujemy pomoc w pełnym wykorzystaniu oprogramowania naszego aparatu zgodnie z zapotrzebowaniem. Wszelkie zdjęcia zapisujemy w wygodnym formacie.

W celu obsługi zdjęć w formacie DICOM prosimy o pobranie:

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROMEXIS VIEWER [EN]
SZYBKI START – PLANMECA ROMEXIS VIEWER [EN]
PROGRAM ROMEXIS VIEWER

Pracujemy także z: